+48 603 868 300     transport@transport-zarzecki.pl
blog banner

O nas

Feb 06 2016

Działamy na polskim rynku od 1988 roku.

DOŚWIADCZENIE ZOBOWIĄZUJE...

Już ponad 20 lat świadczymy usługi transportowe własnym sprzętem. Zaczynaliśmy w listopadzie 1988 roku z dwoma wywrotkami, obsługując rzemieślników oraz małe przedsiębiorstwa budowlane. W roku 1992 postawiliśmy krok naprzód, inwestując w pierwszy ciągnik oraz naczepę do przewozu ładunków przekraczających długość 12 metrów. Jednym z pierwszych większych kontraktów był transport konstrukcji na budowę zakładu Coca-Cola w Środzie Śląskiej. Pierwszym pełnoetatowym kierowcą był, pracujący z nami do dziś, niezastąpiony jako dyspozytor, pan Zacheusz Przespolewski. W miarę realizacji nowych zleceń mogliśmy poszerzać park sprzętowy o kolejne, coraz nowocześniejsze ciągniki oraz naczepy. Były to głównie naczepy standardu TIR, a następnie naczepy przystosowane pod transport specjalistyczny długich ładunków.

Transport ponadnormatywny ładunków wielkogabarytowych rozpoczęliśmy pod koniec lat 90-tych zakupując pierwszą naczepę ze skrętnymi osiami. Około roku 1996 zakupiliśmy teren na bazę transportową w dzielnicy Lipiny, gdzie mieścimy się po dzień dzisiejszy. Obecnie, poza ładunkami standardowymi, oferujemy również transport ponadgabarytowy (transport nienormatywny) oraz świadczymy międzynarodowe usługi transportowe do krajów Europy Zachodniej i Centralnej. Modernizując nasz sprzęt, staramy się podążać za rozwojem transportu drogowego, dzięki czemu na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie przewozić własnymi środkami transportu ładunki o masie powyżej 60 ton i 45 metrów długości, a przy wsparciu i współpracy naszych partnerów możemy zorganizować transport każdego ładunku ponadnormatywnego.

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku przewozów standardowych pod plandeką i na platformach oraz ponadgabarytowych, nienormatywnych i ciężkich zarówno w kraju, jak i za granicą jest potwierdzeniem rzetelności, profesjonalizmu oraz niezawodności firmy od momentu jej powstania. To właśnie dzięki wymienionym cechom możemy pochwalić się uznaniem oraz autorytetem, jakim darzą nas współpracujący z nami kontrahenci. To dzięki nim i dla nich systematycznie się rozwijamy modernizując i podwyższając standard wykorzystywanego sprzętu oraz zwiększając efektywność wszystkich procesów transportowych, co w połączeniu z doświadczonym zespołem pracowników umożliwia realizację nawet najbardziej wymagających zadań.

Realizowaliśmy transport m.in.:

View the embedded image gallery online at:
https://transport-zarzecki.pl/pl/o-nas#sigProIdfff23f4f2c

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem